Služby

Využijte služeb naší firmy. Co vám nabízíme?

Projekční dokumentace

Základem každé úspěšné realizace je kvalitní projektová dokumentace. Ve spolupráci s vámi vytvoří naši zkušení inženýři a technici projekt, který přesně odráží vaše potřeby a požadavky. Disponujeme špičkovým know-how, což nám umožňuje projektovat konstrukce technických staveb na nejvyšší úrovni.

Koordinace projektu

Jak zajistit hladký a bezpečný přesun objektu z výrobního závodu až na místo instalace? Odpovědí je precizní koordinace projektu, využívající dlouholeté zkušenosti s logistikou těžkých břemen. Naše firma disponuje moderními mobilními jeřáby a sází na práci zkušených realizátorů. Díky tomu jsme schopni provádět bezproblémové transporty.

Naší nejvyšší prioritou při každé realizaci je dodržení termínu dodání.

Dodávka

Provádění velkoobjemových transportů je pro nás běžnou činností – každý rok dopravíme na místo určení tisíce stanic a prostorových buněk. Klademe nekompromisní důraz na bezpečnost i pečlivé plánování trasy. Díky našim službám v oblasti transportu máte jistotu, že váš nový objekt dorazí v pořádku a včas na místo instalace. Naše společnost zařídí vše potřebné – od projektového plánování a jednání s úřady až po obstarání jeřábu a usazení nového objektu.

Montáž

Při montáži se naplno projeví výhody volby prostorových buněk – integrace výrobních procesů a relativně snadná instalace. Montáž jednotlivé prostorové buňky obvykle nezabere více, nežli několik hodin. V případě kombinovaných budov stačí většinou jen několik dní. Provést bezproblémovou instalaci každého objektu nám umožňuje špičkové technické zázemí i profesionální práce našich odborných zaměstnanců.  

Proč zvolit naše služby?

  • služby naší firmy jsou založeny na mnohaleté zkušenosti s prací v oboru
  • všechny služby pro vás bude realizovat jediný dodavatel – naše společnost
  • v každé fázi realizace můžete využít profesionální odborné poradenství
  • výroba probíhá jen na jednom místě – v našem závodě
  • důsledně dbáme na dodržování všech platných norem

  • Průmyslová 698/5a
  • Hlavní město Praha - Malešice
  • 108 00
  • Nacházíme se v průmyslovém areálu PREFA Praha v ulici Průmyslová. Na vjezdu do areálu je umístěna vrátnice oranžové barvy s atypickým bílým přístřeškem tvaru V. Pokud přijíždíte směrem od Hloubětína po městském okruhu E55, sjeďte ze silnice do areálu za čerpací stanicí MOL před světelnou křižovatkou doprava.
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.