BETONBAU – trafostanice, vodojemy a jiné technické objekty

Kvalita má budoucnost

Základem činnosti naší společnosti BETONBAU je výroba železobetonových bezesparých objektů – jsme předním specialistou v oboru. Nabízíme technická řešení projektů v oblasti energetiky, rozvodu plynu, vodohospodářství, průmyslu či železniční dopravy. Vytváříme také objekty pro zvláštní použití.

tel:
+420 281 034 111
fax:
+420 281 034 180
e-mail:
bbp-info@betonbau.com
web:
www.betonbau.cz
facebook:
facebook.com/Betonbau
  • Průmyslová 698/5a
  • Hlavní město Praha - Malešice
  • 108 00
  • Nacházíme se v průmyslovém areálu PREFA Praha v ulici Průmyslová. Na vjezdu do areálu je umístěna vrátnice oranžové barvy s atypickým bílým přístřeškem tvaru V. Pokud přijíždíte směrem od Hloubětína po městském okruhu E55, sjeďte ze silnice do areálu za čerpací stanicí MOL před světelnou křižovatkou doprava.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme specialistou na výrobu technických budov

Ve společnosti BETONBAU se zaměřujeme na výrobu technických objektů. Svou výrobkovou řadu jsme nastavili tak, abychom mohli pokrýt všechny rozličné potřeby našich zákazníků. Každou realizaci provádíme s ohledem na dosažení optimálního výsledku, který důsledně odpovídá přáním a potřebám zadavatele.

Základem naší produkce jsou modulární výrobky, plnící svou roli jak jednotlivě, tak i v rámci systémových sestav. Celá realizace probíhá v rámci služeb jediného dodavatele – naší firmy BETONBAU. Zajistíme všechny potřebné kroky – od úvodní projektové dokumentace až po finální montáž. Zhotovíme pochozí betonové objekty, prostorové stavební buňky i kompaktní zvenku obsluhované stanice, a to včetně fasád, střech a technického vybavení.

Příkladem našich realizací jsou trafostanice a vodojemy. Celková nabídka typů technických budov je však mnohem širší a zasahuje do řady různých oborů.

Naše služby využívají zákazníci z mnoha oborů

Technické stavby, které vytváříme ve společnosti BETONBAU, nacházejí své uplatnění v řadě různých odvětví. Pro obor elektrotechniky a elektroenergetiky zhotovujeme kupříkladu trafostanice, spínací stanice či energetické rozvodny. Cizí nám není ani kogenerace. Nabízíme optimální řešení vysoce užitných technických budov s výstavbou na klíč. Zákazníkům z oblasti vodohospodářství dodáváme vodojemy, čerpací stanice, nádrže, zařízení pro zvýšení tlaku, čističku odpadních vod a jiné objekty. Podniky působící v plynárenství využívají naše regulační stanice či prostorové buňky pro umístění armatur, potrubí a přístrojů.    

Mezi časté stavební prvky v průmyslu patří i šachty, kotelny, kompresorovny a další budovy, které budujeme v konceptu modulárních prostorových buněk. Kromě společností z oblasti průmyslu využívají naše služby také zákazníci působící v dopravě a telekomunikacích. Pro železnici dodáváme napájecí stanice, rozvodny, měnírny či signalizační techniku. V oboru telekomunikace najdete naše prostorové buňky se základní 230 VAC instalací, jednotkami DC napájení a dalším vybavením.

Potřebujete zhotovit stavbu pro technické účely? U nás jste na správné adrese.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.